Voleybolcu çift Betül Çoban Çakır ve Bedrettin Çakır depremde vefat etti

Colocephali

Global Mod
Global Mod
Voleybolcu çift Betül Çoban Çakır ve Bedrettin Çakır depremde vefat ettiTVF’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Ülkemizde meydana gelen hareket felaketinde voleybolcu çift Betül Çoban Çakır ve Bedrettin Çakır’ın hayatlarını kaybettiklerini yoğun tek üzüntüyle öğrendik. Sporcularımıza Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır, camiamıza başsağlığı dileriz” denildi.


Merih Demiral: Cristiano Ronaldo ile konuştum

Malatya BBSK oyuncusu Mehmet Can Ağırbaş’tan üzücü haber


Türkiye Voleybol Federasyonu, Malatya BBSK forması giyen Mehmet Can Ağırbaş’ın hayatını kaybettiğini açıkladı.

TVF’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Ülkemizde meydana gelen hareket felaketinde Malatya BBSK forması giyen Mehmet Can Ağırbaş’ın hayatını kaybettiğini yoğun tek acıyla öğrenmiş bulunmaktayız. Sporcumuza Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır, Malatya BBSK ve tüm voleybol camiamıza başsağlığı dileriz” denildi.


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.