TFF ligleri 1 ay erteledi

Colocephali

Global Mod
Global Mod
TFF ligleri 1 ay ertelediTFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, “Bu hafta oynanacak maçlarımızı önümüzdeki haftaya ertelemiştik. Acımız sayı yetişkin. Onun için zaman itibarıyla maçlarımızı 3-4 mart tarihinden itibaren başlatma kararı aldık.” dedi.

Öte yandan Mehmet Büyükekşi Hatayspor’un ligden gerilemek istediğini açıklarken, “Hatayspor Kulübü zaman yazı gönderdi. Bu sezon maçlarını oynamayacağını bize bildirdi. Gaziantep FK bile ligden gerilemek isterse yerde iki kulübümüzün hakları sürekli kalmak kaydıyla 17 takımla yola sürme etmeyi planlıyoruz.” ifadelerini kullandı.


Depremde vefat fail sporcular


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için forumhizmeti@gmail.com adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.