Okan Buruk ilk galibiyetini yorumladı

Colocephali

Global Mod
Global Mod
Okan Buruk ilk galibiyetini yorumladıGeçen yılın en muvaffakiyetli takımı ile oynadıklarının altını çizen Buruk, “Uzun zamandır maç kaybetmeyen tek takımdı. Hem yerdeğişim zordu. 1. hafta kadromuz tam olumsuzlama, Antalyaspor hazır tam kadrosuyla karşımıza artık. Kadroyu yeni yeni tamamlıyoruz. Bir sayı olumsuz şey vardı maçtan önce. Ama olumlu olan hem kampta hem antrenmanlarda gördüğüm yerde süreci içiresinde hazırlık maçlarında ördüğüm oyuncularımın iyi niyeti çalışmaları Galatasaray’ı hak ettiği yere getirmek için verdikleri emek” niteleyerek konuştu.

“Kazandığımız için mutluyum”

“İki takım bile maçı kazanabilirdi” tekbencilik Buruk, “Berabere dahi bitebilirdi. Antalyaspor’un penaltı kaçırması net tek şekilde karış karşıya kaçırması bizim direkten dönen pozisyonumuz. Net pozisyonlar vardı iki takım içinde. 3 ihtimalli maçtı. Beraberliğe gidecek gibi gözüküyordu kazanan taraf olduk, kazandığım için sayı mutluyuz. Antalyaspor’u tebrik etmek isterim” niteleyerek konuştu.

“Güzel başladık”

Galatasaray’bile teknik yönetmen olarak ilk maçına çıktığına üzerine düşünceleri sorulan Okan Buruk, “Ben Galatasaray başladığım andan itibaren inanılmaz tek heyecan yaşıyorum, imza attığımdan yerde yana mutluluk yaşıyorum. Deplasmana geldiğimizde Avusturya kampında insanların bize olan ilgisi buranda havalimanında bize yapılan karşılama takıma ilgisi sevgisi bizim üzerimizde. Benim üzerimde dahi sayı yetişkin tek sorumluluk var. Ben gece gündüz demeden çalışarak yerde sorumluğu getirmeye çalışıyorum ekibimle beraberce. Yönetim ve başkanla hepimiz uyumlu tek şekilde yerde armanın formanın geçen yıl yaşanan kötü gidişten sonra hak ettiği yere gelmesi için inanılmaz tek mücadele veriyoruz. Güzel başladık. İlk maçımda galibiyetle tanıştım.3 puanla başladım. Hayırlı olsun. Kendi sahamızda oynayacağımız haftaya maç yerde 3 puanı 6 puana anlamak için taraftarı yanımızda görmek isteriz” ifadelerini kullandı..

“Direkt katkı verecek oyuncular üzerinden gidiyoruz”

Uzun zamandır kadro yenileme çalışmaları olduğunu vurgulayan Buruk, “Bununla ilgili yeni oyuncular geliyor. İlk önce içerideki oyuncularımızın kaliteli olduğun söylemem gerekiyor. Onlar bile yerde takıma hizmet etmek için sayı çalışıyorlar. İyi isimler üzerinden eklemeler vasıtasız katkı verecek oyuncular üzerinden gitmeye çalışıyoruz. Bu önemli bizim için. İki oyuncumuz geldi. Bizimle başlayacaklar. Durumlarını göreceğiz. Maç oynamaya hazırlar mı göreceğiz. Diğer mevkilerle ilgili çalışmalarımız sürüyor. Transfer için 1 ağrı henüz süre var. İnşallah dediğim gibi güzel tek yıl mukaddime bile güzel oldu devamı bile güzel olur” açıklamalarında bulundu.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.