Oğuzhan Uğur’un Fatih Terim sözleri gündem oldu! Tepkiler sonrası açıklama geldi

Colocephali

Global Mod
Global Mod
Oğuzhan Uğur’un Fatih Terim sözleri gündem oldu! Tepkiler sonrası açıklama geldi

Geçmiş dönemde Oğuzhan Uğur Fatih Terim’le ilgili videosunda, “Fatih hoca tek kebapçı basmış. Türk futboluna üstün katan insan olduğu söyleniyor ama saçta Fatih Terim’in ne iş yaptığını hiç buyur?. Bastığı mekandan dayanak yiyip kaçması sizi niye şaşırttı onu buyur?. Futbol felsefesini normal hayatına taşımış. Her maç öncesi demiyor ‘Biz bunları şöyle yaparız, böyle yaparız’ sonra yeniyorlar bizi. İşte tıpkısı şey olmuş. Fatih Terim’in mekan basması sayı normal. Çünkü Türkiye’dahi hiç kimse tam olarak kendi mesleğini yapmıyor. Fatih Terim denilince benim aklıma ilk olarak futbol gelmiyor mesela. Kendi başına tek ülke eş.” demişti.

Devre arasında final transferler

Bu sözlerin sosyal medyada yeniden gündem olmasının akabinde Oğuzhan Uğur Twitter’dan şu açıklamaları yaptı;

Her Galatasaraylı gibi elbette saçta dahi Fatih hocaya yetişkin tek sevgi ve saygı besliyorum. Ancak 6-7 yıl evvel kendisinin tek kebapçı baskını gündem olmuş, sayı Galatasaraylı kendisine küsmüş, sert şekilde onu eleştirmişti. Ben dahi eleştirilere karışma olup, programımda kendisine laf atmıstım. Futbol dökülürken, neden böyle olaylarla gündem oluyor niteleyerek kızmıştım. 6-7 yıl evvel… İzlenmiyorduk tabii o zamanlar, ortam rahattı, geniş geniş konusmusum
🙂
Şimdi bazen hesaplar videoyu tekrar gündeme getirmişler, sağlı sollu çakıyorlar. Sülaleden Galatasaraylı akraba olarak, Galatasaray düşmanlığı yaptığımı düsünenler beraberce olmuş. Üzüldüm. Bu yanıt elbette öyle düşünenlere degil, Fatih hocama. Sizi seviyorum hocam. Gençliğime veriniz
🙂

Öte yandan Oğuzhan Uğur, yaptığı başka tek paylaşımda Ali Koç’u kanalına konuk edeceğini, “Fenerbahçe Spor Kulubü Başkanı Sn. Ali Koç’un ekibi bize ulaştı ve kendisinin bizimle yayın yapmayı kabul ettiğini ilettiler. Çalışmalara başladık. Bilgilendirme yakında.” sözleriyle duyurdu.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.