Josuha Guilavogui ilk yardım için hakeme teşekkür etti

fator

New member
Joshua Guilavogui
Sabit yan pozisyon ve dil dışarıda: Mainz profesyoneli ilk yardım için hakeme teşekkür ediyor

Hakem Patrick Ittrich (açık mavi), bayılan Josuha Guilavogui'ye ilk yardım yaptı

© Sven Hoppe / DPA

Mainz'lı profesyonel futbolcu Josuha Guilavogui, FC Bayern Münih'e karşı oynanan maçta fenalaştı. Şimdi hakem Patrick Ittrich'e hızlı müdahalesi için teşekkür ediyor.

Mainz Bundesliga profesyoneli Josuha Guilavogui, FC Bayern'deki maçta yaşanan çöküşün ardından hakem Patrick Ittrich'e, takım arkadaşlarına ve doktorlarına “hızlı müdahale ve sağlanan yardım için” teşekkür etti. 33 yaşındaki bunu eski adı Twitter olan X'te yazdı. Guilavogui, takım arkadaşı Anthony Caci ile çarpışmasının ardından hareketsiz kaldı ve boğulma tehlikesiyle karşı karşıya olduğu görüldü. Ittrich, bazı Mainz profesyonelleri gibi, hemen yardıma hazırdı.

FCB maçındaki çarpışmanın ardından: Josuha Guilavogui'nin durumu iyi

Ittrich, “Kurtarılma pozisyonunda ve dili dışarıda” dedi. “Herkes ilk yardım kursuna gitmeli” Böyle bir durumda hızlı hareket etmek önemlidir. Mainz, Cumartesi günkü maçın ardından zaten her şeyi açıklamıştı. Mainz spor direktörü Martin Schmidt, beyin sarsıntısı şüphesi bulunduğunu ancak Guilavogui'nin durumunun iyi olduğunu söyledi.

tkr
DPA

#Konular