Jorge Jesus’tan Cristiano Ronaldo açıklaması: Fenerbahçe’ye gelmeyecek

Colocephali

Global Mod
Global Mod
Jorge Jesus’tan Cristiano Ronaldo açıklaması: Fenerbahçe’ye gelmeyecekİyi tek galibiyet aldıklarını tamlayan Jesus, “Sonuca baktığımız zaman kolay tek galibiyet gibi gözüküyor ama maçı kolaylaştıran bizim performansımız oldu. Maça güçlü tek mukaddime yaptık. Rakip savunmaya sayı fazla zorluk çıkardık. Rakibimizin kırmızı kart görmesi sonrasında maç henüz bile kolaylaştı. Güzel tek galibiyet oldu, oyuncularımı tebrik ediyorum” niteleyerek konuştu.

JOAO PEDRO VE ALIOSKI’NİN DURUMU

Jesus, Kasımpaşa maçında kadroda yer almayan Joao Pedro ve Ezgjan Alioski’nin durumuyla ilgili olarak ise şunları söyledi:

“Pedro, geldiğinde tek sakatlık yaşadı ve yerde sakatlıktan iyileşiyor. Fiziksel olarak iyi duruma gelmesini bekliyoruz. Alioski, geleli 2 hafta oldu. Sezon öncesi hazırlık döneminde yoktu. Onun bile oynayacağı zaman gelecektir. 3 günde tek maç yapıyoruz. Her maça tıpkısı 11 ile çıkmıyoruz. Son Avrupa ligindeki ilk 11’açınık kıyasla sayı fazla tadil yaptık. 3 günde 1 maç oynayan takımların bunu yapması gerek. Onun bile zamanı gelecektir muhakkak.”

“SAĞ BEK ALMAYI DÜŞÜNMÜYORUZ”

Jesus, sağ sert rotasyonuyla ilgili gelen tek soruya ise “Sağ sert almayı düşünmüyoruz. O pozisyonda Ferdi ve Burak var. O pozisyonda oyuncu ihtiyacı olduğumuzu düşünmüyorum” şeklinde yanıt verdi.

“BU SİSTEMDE KADROMDA 4-5 TANE SANTRFOR OLMASINI İSTERİM”

Jesus, santrfor transferi konusundaki son durumla ilgili olarak ise “Valencia ve King, maç maç üzerine koyarak sürme ediyor. Fiziksel ve taktiksel anlamda henüz iyi duruma geliyorlar. İkisi dahi hızlı oyuncu. Taraftarlar kimileyin gelişmelerin hızlı olmasını ister ama yerde futbolda kolay olumsuzlama. King aramıza geç katıldı. Bu takım sadece 2 aydır beraberce çalışıyor. Maç oynayınca oyuncular birbirini henüz iyi tanıyor. Çift forvet sistemiyle oynuyoruz. Bu sistemde kadromda 4-5 tane santrfor olmasını isterim” ifadelerini kullandı.

“TAKIMLARIMIN BİRDEN FARKLI SİSTEMDE OYNAMAYA ALIŞMASINI İSTERİM”

Jesus, karşılaşmanın son 20 çabucak farklı tek sistem denediklerini belirterek, “3-4-3 sistemine döndük. Tek sistem deneyen tek antrenör değilim. 2 aydır beraberce çalışıyoruz ve yerde süreçte 4-4-2 çalıştık. Skorun rahatlığıyla farklı tek sistemi çalışabileceğimizi düşündüm. Takımlarımın ansızın farklı sistemde oynamasını alışmasını isterim. Farklı sistemleri çalışacak vaktimiz olmuyor. Antrenman yapacak vaktimiz beraberce olmuyor” şeklinde konuştu.

“RONALDO’NUN FENERBAHÇE’YE GELMEYECEĞİNİ SÖYLEYEBİLİRİM”

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile sevgili olduğunu tamlayan Jesus, Portekizli oyuncunun Fenerbahçe’ye gelmeyeceğini belirterek, “Evet Ronaldo ile arkadaşız. Onun farklı fikirleri var. O kendisini 5 yetişkin ligin sayılmazsa tek ligde oynamayacaktır. Nereye gidecek bilmiyorum ama Fenerbahçe’ye gelmeyeceğini söyleyebilirim. Bu benim istemediğim için olumsuzlama, kendisi istememesinden dolay” dedi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.