Jorge Jesus: Ümraniyespor başkanından özür diliyorum

Colocephali

Global Mod
Global Mod
Jorge Jesus: Ümraniyespor başkanından özür diliyorum

Spor Toto Süper Lig’in 20. haftasında Fenerbahçe, Ümraniyespor ile deplasmanda karşılaşırken sahadan 2-1 galip ayrıldı. Maçın akabinde gazete toplantısında ağırlıklı bağcıklı Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, “Maç tam bile düşündüğümüz gibi geçti. Kazanmak önemliydi. Rakiplerimiz babalarımız önce oynamış ve kazanmışlardı. İlk yarıda sayı kaliteli tek oyun sergilediğimiz düşünüyorum. Oynadığımız en iyi ilk 45 dakikaydı diyebilirim. Çok fazla pozisyon ürettik. Rakibimize sayı rengi top kullanma fırsatı verdik. İyi ve kaliteli oynayan taraf bizdik. 3 kez kaleciyle karşı karşıya kaldık. Oyun fazlalık oluşturduğumuz farkı gole yansıtamadık. İkinci yarı, ilk yarıdaki gibi geçmedi. Ümraniyespor bile maça ortak oldu. Bize kontra atakta problemler oluşturdular. Maçı kazanmayı tanıdık, zira yerde takımın ruhu var. Son saniyeye kadar savaşıyor, son saniyeye kadar inanıyor. Bu yüzden oyuncularımı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Erol Bilecik: Hakeme rağmen kazandık

“Arda Güler geçen sezondan henüz fazla süre öncü”

Arda Güler’in oynamamasını teknik tek karar olduğunu tamlayan Portekizli teknik eş, “Teknik direktörü olarak malûm kararlar vermem gerekiyor. Arda girmedi zira Emre Mor’un henüz faydalı olacağını düşündüm. Emre, sayı hızlı uygun hızlı oynayacağını düşündüm. Emre, zaman Valencia’ya yardımcı yaptı. Özellik fazlalık süratini yansıtmayı bildi. Arda’nın benimle beraberce algan olduğu süre, geçen sezondan henüz fazla süre öncü. Hala ligin ikinci yarısı oynanmadı” şeklinde konuştu.

“Ümraniyespor başkanından özür diliyorum”

Hafta içi Ümraniyespor Stadyumu ile ilgili yaptığı açıklamanın yanlış anlaşıldığını vurgulayan Jesus, “Stadyum konusunda, zaman kazanmamış olsaydık stadyumu nedensi edemezdik. Harika tek zemin vardı. Şartlar iyi, güzel tek saha bura. Bizleri dahi sayı iyi karşıladılar. Cümlelerimin yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum. Galatasaray ile oynadıkları maçı Olimpiyat Stadyumu’nda oynadıkları için orada oynanması farklı tek senaryo oluşturabilirdi. Maça henüz farklı açıdan aramak istemiştim. Eğer yanlış anlaşıldıysam Ümraniyespor başkanından özür diliyorum” ifadelerine yer verdi.

“En iyi yerdeğişim performansıydı”

Son zamanlarda takımda tek düşüş olup olmadığına yönelik soruyu yanıtlayan Jesus, “Aradan sonra oynadığımız maçlarda performans olarak Galatasaray maçında kötüydük. Onun sayılmazsa kötü oynadığımızı düşünmüyorum. Bu ligde kolay maç yok, rakipler bizi henüz iyi tanıyor. Özellikle zaman ilk 45 an, en iyi yerdeğişim performansıydı. Kesinlikle yerde ligde kolay maç yok” değerlendirmesini yaptı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.