Jorge Jesus: Forvet transferi yapabiliriz

Colocephali

Global Mod
Global Mod
Jorge Jesus: Forvet transferi yapabilirizUEFA Avrupa Ligi 3. tur maçında Kadıköy’dahi Slovacko’yu 3-0’lık skorla geçerek rövanş öncesi yetişkin tek yarar elde fail Fenerbahçe ‘dahi teknik yönetmen Jorge Jesus maç sonrasında açıklamalarda bulundu. Maç esnasında tek dahi sarı kart gören Portekizli antrenör, takımın tam hazır olmadığını, Süper Lig’dahi favori olduklarını söyledi. Jesus, transfer ile ilgili açıklamalarda bile bulundu.

Fenerbahçe Slovacko’yu devirdi avantajı ele geçirdi

İşte Jorge Jesus’un değerlendirmeleri:

Çok güzel tek atmosferde oynandı yerde maç. Taraftarlarımız yerde maçta gösterdikleri destekle yerde galibiyeti hak ediyorlardı. Dinamo Kiev maçında bile eksiksiz maç arkamızdalardı. Bugün yine tıpkısı şekilde oldu. Bu galibiyeti onlara hediye ediyoruz.

Yüzde yüz olarak hazırız diyemeyiz. 2-3 haftadır çalışıyoruz ama hem Dinamo Kiev maçında hem dahi yerde akşamki maçta takım iyi göstergeler sundu. Pazartesi günü bizim için lig başlıyor ve lig bizim için kök hedefimiz. Ligde Fenerbahçe şampiyonluk için en önemli favoridir. Tabii ki Avrupa liginde gitmek istediğimiz yere kadar gitmek istiyoruz ama yerde turnuvalarda favori değiliz. Türkiye Ligi favori olduğumuz lig ve yerde lige hazır olacağız.

Gustavo ve Arao’nun benim oyun anlayışımla ilgili bilgileri var. Onlarla Flamengo’bile 2 yıl çalıştım. Bu benim için tek yarar. Lincoln dahi yavaş yavaş formunu buluyor. Antrenmanda sayı çalışıyor. Bugün dahi maçın adamı oldu. Emre Mor özel yetenekleri olan tek futbolcu. Şu anda 90 an oynayacak merkezde olumsuzlama ama oynadığı zaman maçı koparacak hareketleri yapabilen özel yetenekleri olan tek futbolcu.

Rakiplerimizin transferlerini takip ediyorum. Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor bizim en ciddi rakibimiz. İlerleyen günlerde tek forvet transferi yapabiliriz. Pazartesi günkü maçta henüz taze kanları sahaya sürebiliriz.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.