Hapisten çıktıktan sonra: Becker, Alman tenisine olan bağlılığını açık bıraktı

fator

New member
Hapisten çıktıktan sonra
Becker, Alman tenisine olan bağlılığını açık bıraktı

Henüz yolunun nereye varacağını tam olarak bilmiyor: Boris Becker. Fotoğraf

© Monika Skolimowska/dpa


Hapishaneden çıktıktan sonra Boris Becker, ister Alman Tenis Birliği için ister başka bir işlev için olsun, tenise yeniden dahil olmak istiyor.

Hapishaneden çıktıktan sonra Boris Becker, ister Alman Tenis Birliği için ister başka bir işlev için olsun, tenise yeniden dahil olmak istiyor.


Alman tenis ikonu, çevrimiçi bir reklam anlaşmasının sunumunda, “Hala kendimi biraz toparlamam gerekiyor. Aslında benim de tekliflerim var. Sorumluluk alıp çalışmadan önce yolumu bulmam gerekiyor” dedi. Berlin’de pencere postası. 55 yaşındaki oyuncu, Şubat ayında İsviçre ile Davis Cup maçına katıldığında “her şey çok olumluydu” dedi.


Noel’den kısa bir süre önce Becker, İngiltere’de yabancı mahkumlara yönelik özel bir düzenleme nedeniyle 231 gün hapis yattıktan sonra serbest bırakıldı. Becker, iflas yöneticilerinden milyonlar değerindeki varlıkları gizlediği için Nisan 2022’nin sonunda Londra’da iki buçuk yıl hapis cezasına çarptırıldı. Becker, gelirinin bir kısmını iflas yöneticisine devretmek zorundadır.


Becker, 2017’den 2020’ye kadar DTB’de Erkek Tenis Başkanı olarak çalışmıştı. Oyuncu olarak aktif kariyerinin sona ermesinden önce, aynı zamanda bugünün rekor Grand Slam galibi Novak Djokovic’in koçuydu.


Eski en iyi Alman oyuncu Tommy Haas, Becker’in Alman tenisine dahil olması lehinde konuştu. Indian Wells’teki Masters Turnuvasında Alman Basın Ajansına konuşan Haas, “Onu tekrar görmeyi, onunla sohbet etmeyi ve nasıl gittiğini, yenilikleri ve Alman tenisine nasıl dahil olmak istediğini duymayı dört gözle bekliyorum.”


dpa

#Konular