“Hansi Flick için üzgünüm”: Fransız milli antrenörü Flick’in görevden alınması üzerine

fator

New member
Videoyu izleyin: “Hansi Flick için üzgünüm” – Fransız milli antrenörü, milli antrenörün görevden alınmasıyla ilgili.

HİKAYE: NOT: Bu makaleyi anlatımsız olarak alacaksınız. Fransa milli antrenörü Didier Deschamps: “Hansi Flick için üzülüyorum, çünkü o her zaman değer verdiğim ve değer vermeye devam ettiğim biri. Hem o, hem ben, hem de tüm meslektaşlarımız, eğer biz işlerin nasıl gittiğini tam olarak biliyoruz. Sonuçlar doğru değil. Elbette Alman takımının tarihindeki başarılarına bakıldığında beklentileri çok yüksek. Son üç müsabaka hayal kırıklığı yarattı. Geçmiş maçlardaki yenilgiler durumu iyileştirmedi. Ama Benim için bu, takımın gerçek değerini, özellikle de bireysel potansiyelini sorgulamıyor.” Antoine Griezmann, Fransa milli takımı: “Fransa ile Almanya arasındaki maçlar her zaman zorlu geçer. Sahada işler kızışabilir. Ancak bunlar çocukken veya ben on beş ya da on altı yaşındayken hayalini kurduğunuz maçlardır. Bunlar, yatmak yerine izlemek istediğim oyunlar. Bu tür oyunlar bende oynama isteği uyandırıyor.” Daha