Hakem Deniz Aytekin patladı, Thomas Müller mizahla karşıladı

fator

New member
Bundesliga
“Çılgınca!”: Hakem Aytekin patlıyor, Thomas Müller mizahla karşılıyor

Bundesliga’da Bayern Münih ile RB Leipzig arasında oynanan maçın hakemi Deniz Aytekin.

© Ulrich Wagner / Imago Resimleri

Eugene EppFC Bayern ile RB Leipzig arasında oynanan maçın ardından hakem Deniz Aytekin için duygular tavan yaptı. Thomas Müller’den bir sırıtış aldı.

Almanya’nın en iyi futbol hakemlerinden biri olarak kabul edilen Deniz Aytekin, sahada da net bir şekilde duyurulabiliyor. Ve tabii ki, FC Bayern ile RB Leipzig arasındaki Bundesliga’nın en iyi maçından sonra kanıtladığı gibi, sadece orada değil. Aytekin, Bayern’in 3-1’lik yenilgisinin ardından bir röportaj öncesi küçük bir öfke patlaması yaşadı.ZDF, hakemden maç sırasındaki tartışmalı sahneler hakkında kendisiyle konuşmasını istemişti – özellikle Leipzig’in 1-1 eşitlenmesi ve öncesinde bir faul olması gerekirdi. 44 yaşındaki atlar kısa süreliğine kaçtı. Her şeyden önce ZDF hakem uzmanı Manuel Graefe’ye saldırdı: “Bu stadyumda kimse hakemden bahsetmiyor. Kimse! Ve Manuel Graefe 180 kiloyla Berlin’de oturuyor ve böyle saçma sapan konuşuyor.”Hakem Deniz Aytekin, Manuel Graefe’ye saldırıyor
Arka plan: Eski Bundesliga hakemi Gräfe, ZDF ve Twitter’da Alman hakemlerin performansını ve önemli maçlardaki hakem atamalarını defalarca eleştiriyor. Bu, DFB’deki birçok kişiyi uzun süredir rahatsız etti. “Kurallara aykırı olmaya başladı. Bu çılgınca! Ve sonra ayağa kalkıp bir koparma hakkında bir şeyler konuşmam gerekiyor. Bu çılgınca, bunun sporla hiçbir ilgisi yok. Oyuna oyuncular karar verdi. Ben ben 180 yaşındayım, üzgünüm” diyen Aytekin, hiddetini sürdürdü.


Baba, hakemi kafasını kesmekle tehdit etti - kenarda nefret uzmanıDuygusal patlaması görüşme alanında geniş çapta duyuldu. Ayrıca bir yayıncıya röportaj vermek isteyen Thomas Müller için, ancak bu Aytekin’in hacmi nedeniyle ertelendi. Bayernli oyuncu bunu tipik bir mizahla karşıladı: “Dinlemeyi seviyorum,” dedi göz kırparak ve sırıttı: “180 kesinlikle iki kez kullanıldı.”


futbol hakemleri

Düdük çalan adamlar: Bundesliga hakemlerinin asıl işi bu
Deniz Aytekin kelime seçimi için özür diler
Kısa bir süre sonra her şey tekrar sakinleşti: Aytekin, Müller gibi röportajını verdi. Leipzig’li Haidara’nın beraberlik golünden önce Bayern’den Leon Goretzka’ya yaptığı hamle “sadece yeterli değildi”, hakem oyunda kararını haklı çıkardı.


Bild’de Deniz Aytekin sabah yaşadığı çılgınlığı şöyle anlattı: “Kelime seçimi için özür dilerim. hata yapmadan … Sonra kapı çaldı ve ZDF bir röportaj istedi çünkü Manuel Graefe iki hata görmek istiyor. Sadece kızgındım ve bu duygusal durumdaydım.”


kaynaklar: twitter / “Resim”

#Konular