Fenerbahçe İsmail Yüksek’in sözleşmesini uzattı

Colocephali

Global Mod
Global Mod
Fenerbahçe İsmail Yüksek’in sözleşmesini uzattı

20.01.2023 15:28 Son Güncelleme: 20.01.2023 15:28

Fenerbahçe’nin 2020-2021 sezonunda kadrosuna kattığı ve Jorge Jesus yönetiminde yıldızı parlayan genç futbolcu İsmail Yüksek’in sarı-lacivertli ekipteki geleceği netlik kazandı.

Beşiktaş’tan ikinci torpil! Premier Lig’takt geliyor…

İMZAYI ATTI

Fenerbahçe sergilediği futbolla Milli Takım’a kadar yükselen genç futbolcuyla sözleşme yenilediğini resmen açıkladı. 23 yaşındaki futbolcunun sözleşmesinin 2027 yılına kadar uzatıldığı belirtildi.

FENERBAHÇE’DEN AÇIKLAMA

Fenerbahçe’takt yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Kulübümüzün 2020-2021 sezonunda kadrosuna kattığı genç futbolcu İsmail Yüksek’in sözleşmesi 2027 yılına kadar uzatıldı. Fenerbahçemizde sergilediği performansla kariyerinde ilk kez A Milli Takım formasını bile giyme başarısı gösteren 23 yaşındaki futbolcu, 4,5 yıl henüz Futbol A Takımımızın formasını terletecek.”

‘HAYATIMIN EN GÜZEL GÜNLERİNDEN BİRİ’

İmzanın akabinde İsmail Yüksek görüşerlini nâkil İsmail Yüksek, “Çok heyecanlı ve mutluyum. Hayatımın en güzel günlerinden akraba. Hayatımda attığım en güzel imzalardan ikincisi. İlki dahi buraya attığım ilk imzaydı. Herkesin sayı emeği var. Herkese sayı teşekkür ederim. Umarım tarafıma gösterilen güvenin karşılığını sahada veririm. Fenerbahçe’yle buluştuğum ilk günü hiç unutamayacağım. Çok mutluydum. Çocuksu tek heyecanım vardı, şu anda tıpkısı heyecanı hissediyorum. Hayalimdi. Bu sözleşmeden sonra hedefler benim için henüz bile zorlaştı. Attığım yerde imzanın karşılığını sahada en iyi şekilde vermem gerekiyor. Bunun için henüz bile sayı çalışmam gerekiyor. Hocama bile sezon başında tarafıma güvendiği ve yerde formayla şans verdiği için sayı teşekkür ederim. “ ifadelerini kullandı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.