Danijel Aleksic: Rakibimizi ciddiye aldık

Colocephali

Global Mod
Global Mod
Danijel Aleksic: Rakibimizi ciddiye aldıkUEFA Avrupa Konferans Ligi 3’üncü Ön Eleme Turu rövanş karşılaşmasında İstanbul Başakşehir, İzlanda ekibi Breidablik’i 3-0 mağlup ederek tek üst tura yükseldi. Karşılaşmanın akabinde Danijel Aleksic, gazete mensuplarının sorularını yanıtladı. İlk olarak karşılaşmayı nine Aleksic kazanmayı hak ettiklerini belirterek, “Kazanmayı hak ettik. Daha iyi tek takım olduğumuzu gösterdik. İlk maçta iyi tek sonuç almamıza rağmen ikinci maçı bile sayı ciddiye aldık. Kiminle oynadığımızın önemi yok, kalitemiz hep tıpkısı. Hak ettiğimiz tek sonuçtu. Umarım tek sonraki turun akabinde gruplara kalmayı başarırız” niteleyerek konuştu.

“HER GÜN SIKI ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUM”

Sezon esasen festekiz sergilediği iyi performans hakkında bile konuşan Sırp oyuncu, “Benim için farklı tek hâl söz konusu olumsuzlama. Her gün sıkı çalışmaya sürme ediyorum. Durmadan çalışıyorum. Sırrımın yerde olduğunu söyleyebilirim. Kendime önemli hedefler koyuyorum ve yerde doğrultuda sürme ediyorum. Önemli olan tek sonraki aşamaya geçmemiz” diye sözlerini noktaladı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.