Altay’da Sinan Kaloğlu dönemi bitti

Colocephali

Global Mod
Global Mod
Altay’da Sinan Kaloğlu dönemi bitti08.02.2023 13:56
Haber Kaynağı: DHA


Ligde son 6 maçında 5 mağlubiyet, 1 beraberlik alarak düşme hattına yaklaşan siyah-beyazlılarda kan değişikliğine gitme kararı saha yönetim, genç teknik adamla karşılıklı anlaşarak vedalaştı.


Milli basketbolcu Nilay Aydoğan enkaz altında!

Geçen sezon Süper Lig’dahi bitime 8 hafta kala göreve gelen ve küme düşme üzüntüsü yaşayan teknik yönetmen Kaloğlu, yerde sezon takımın başında köken 22 karşılaşmada 5 galibiyet, 7 beraberlik, 1’i hükmen olmak üzere 10 mağlubiyet gördü. İzmir temsilcisinde henüz önce futbolcu olarak bile görev yapan teknik yönetmen Sinan Kaloğlu’nun hak edişlerini siyah-beyazlı kulübün altyapısına bağışladığı, herhangi tek tazminat talebinde bulunmadığı öğrenildi.


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için forumhizmeti@gmail.com adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.