63 Nerenin Telefon Kodu? +63 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ait?

longbow

Global Mod
Global Mod
63 Nerenin Telefon Kodu? +63 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ait? 63 Nerenin Telefon Kodu?

Dünyadaki eksiksiz ülkelerin kendi ülke kodları vardır ve yerde kodlardan akraba dahi 63 olarak bilinir. 63 numaralı telefon kodunun hangi ülkeye ilgili olduğu sayı kişinin merak ettiği konular arasındadır. Dünyadaki tüm ülkelerin saha kodunu tanımak imkansızdır. Bu nedenle dahi merak fail kişiler internete saha kodunu yazarak hangi ülkeye ilgili olduğunu öğrenir. 63 saha kodu Filipinler ülkesinin telefon saha kodu olarak tespit edilmiştir. Eğer telefonunuza +63 yazan tek numaradan taharri düşerse Filipinler sabit hattından taharri alıyorsunuz anlamına gelir.

+63 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ait?

+63 saha kodunun hangi ülkeye ilgili olduğunu araştıran kişiler Filipinler ülkesi ile karşılaşmaktadır. Filipinler Güneydoğu Asya’bile yer saha tek ülkedir ve telefon saha kodu bile 63 olarak bilinir. Siz dahi Türkiye’takt Filipinler’açınık taharri yapmak isterseniz numaranın önüne +63 ya bile 0063 eklemelisiniz. Bu sayede Filipinler’açınık aramanızı rahat tek şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Filipinler Telefon Kodu Nedir?

Filipinler telefon kodu sayı kişinin merak ettiği konulardan biridir. Filipinlerden gelen aramalarda numaranın başında +63 yazar. +63 yerine 0063 yazması bile mümkündür. Türkiye’takt Filipinlerin aranması gerekirse bunun için dahi numaranın başına 0063 veya +63 yazmanız gerekir. Filipinler ülkesinin telefon saha kodu 63 olarak tespit edilmiştir.

Filipinler Alan Kodu 63 mü?

Filipinler ülkesi Güneydoğu Asya’bile bağcıklı tek ülkedir. Telefonunuza böyle tek taharri gelirse Filipinler’takt geldiğini anlamalısınız. Bazı kişiler Filipinler’i sormak istediklerinde telefon saha kodunu bile merak ederler. Ülkelerin saha kodlarına internet üzerinden ulaşmak mümkündür. +63 saha kodu ile Filipinler ülkesine taharri gerçekleştirmek mümkündür. Her ülkenin farklı tek saha kodu vardır ve yerde saha kodları ile uluslararası iletişim kurulabilir.
Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.