Sevgi Sözleri – Romantik Sevgi Sözleri – Sevgi Dolu Mesajlar…

longbow

Global Mod
Global Mod
Sevgi Sözleri – Romantik Sevgi Sözleri – Sevgi Dolu Mesajlar…25.11.2022 16:33 Son Güncelleme: 25.11.2022 16:37

Sevgi yeryüzündeki en kıymetli şeylerden biridir. Özellikle aylık sevginizi hissettirmek ve hissedebilmek ise henüz değerlidir. Sevgi birçok zaman yargılama gösterilemez ve sözlerle desteklenmesi gerekir. Karşınızdaki kişiye romantik sevgi dolmuş sözler söylemek isterseniz işte seçenekler..

SEVGİ SÖZLERİ – ROMANTİK SEVGİ SÖZLERİ

1. Sen yeter ki içinden dahi olsa tek seni seviyorum dahi; Benim kulaklarım çınlasın kafi…

2. Sevebildiğin kadar sev, hayat kısa…

3. Aşk ateşten tek parçadır; önce ruhunu aydınlatır, sonra bedenini ısıtır. Ama illaki yakar benliğini kavurur.

4. Çünkü her tek zerrem intihal her tek zerrene.

5. Yüreğini sevdim cancağazım, henüz sözüm yok.

6. Sende gördüğümü görecekler niteleyerek ödüm kopuyor. -Özdemir Asaf

7. O yokken “hayır sevmiyorum, unuttum” deyip, onu görünce elin ayağın birbirine dolanıyorsa; aşıksın işte.

8. İnsan güzel bulduğunu olumsuzlama; sevdiğini güzel bular.

9. Bir kadın aşka inanmıyorum demek, aslında tek tek şey söylemek istiyordur: Hadi beni aşka inandır.

10. Hiçbir harfi sensiz tek cümleye kurban etmedim.

SEVGİ DOLU MESAJLAR…

Gözümle gördüğüm olumsuzlama, gönlümde kördüğümsün. Çözmeye niyetim yok, sen benim ömürlüğümsün.

Yine gece yine hüzün ve yine içimde sen… Ve yine biliyor musun? İçimde sen olunca hüzün dahi güzel.

Öyle uzaktan seyretme namına hayran olduğum yar. Buyur gel ömrüme, ömrüm, ömrün olsun. Mevlana

Acılarımı beraberce tatlandırıyor sayı. Yıkıma terkedilmiş kalemin eksiksiz hücrelerine sürülmüş iksir gibisin.

Bir kelimeye milyonlarca mana yüklediğim felsefemsin. Sen olmadığın zaman manasız kalırım, gereksiz olurum.

Seninle her şeye varım saçta, sen benim uğurlu yolumsun. Yıldızlara yürürüm senle, sen iste canım senin olsun.

Senden önce eksiktim… Şekersiz çay gibi… Sonra sen geldin çayıma şeker, yüreğime ilaç oldun, hoş geldin. İyi ki geldin hep kul kal sevgilim…

Ağzımdan eski söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam…

Sen kimileyin en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen kimileyin yaşanacak hayatin yüreklilik verecek mutluluk yani, sen kimileyin ve her zaman sevgimin tek nedeni.

Baharda toprağa sakıt cemre gibi düştün yüreğime kırkikindi yağmurları gibi ıslattın düşlerimi o günden sonra hep kalbimde bitkilerin açtın ey sevgili.

Canımı kapına, yüreğimi ellerine, ruhumu bedenine, uykumu yatağına, öpücüklerimi dudağına göndereceğim! Ve yemin ederim seni ölünceye kadar seveceğim!

Puslu sabahlarda, kırağı tutan bitkilerin yapraklarında, tek idam mangası karşısında nefes beraberce almadan sevdim seni. Öyle sevdim ki ölecek kadar sayı sevdim.

Adını gökyüzüne yazdım her sabah sende doğsun niteleyerek, yüreğini yüreğime yazdım canın yandığında benimle yansın niteleyerek, gıyaben canım koydum sen öldüğünde kul öleyim niteleyerek.

Dün gece bakımından yıldızı ile seni bekledik çokluk kenarında sabaha kadar. Denizin mavi sularında gözlerinin izi kalmış. Şafak söktü saçta çokluk kenarında kaldım yalnız sırılsıklam.

Aşk tek rüyadır. Kimi gerçekten sadece hayallerinde yaşar. Kimi yaşarken gözleri ve yüreği ile görür. Bildiğin rüya işte, yaşarken yaşanan mucize; gözü açık rüya görmektir seninle sevi…

Aşk seni koklamaktır. Senin kokunu alıp içime çektiğim, sonra sana kendimi verdiğim, her nefesin diyetidir. Seni koklamaya doyamayıp, zamanın durmasını istemektir.

Ya sayı yanlış zamanda karşılaştık ya bile hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem olumsuzlama intihal desem olumsuzlama bildiğin rastlantıydık işte, ondan öteye gidemedik…

Dur ve dinle! Duyduğun her ayak sesi benim olabilir. Çalan her zilde benim parmağım kalmıştır. Perdeleri ardına kadar kapatma ihtimal karşı binanın çatısında sana el sallayan saçta olabilirim.

Hasretim sana yar, seni sevmem tek kızılcık çiçeğinin baharına dönmesi gibidir. Senin bakışların ömrümü uzatan tek iksir… Ve saçta sevgili, şimdiye kadar hiç kimsede hissetmediğim mimik seninle yaşıyorum.

Biz seninle tek salkımın iki intihal üzümüyken, başka şişelerden şarap olmuşuz, başka hayatlarda harap olmuşuz. Biz seninle tek denizin iki intihal balığı iken, başka sularda yüzüp durmuşuz, başka kıyılara vurmuşuz.

Unuturum niteleyerek uyudum, yine seninle uyandım. Belli ki uyurken dahi sevdim seni.

Burası gönül demliği yar. Dile yakarış, çaya soluk, yüreğe kıdem. Aşk’a vefalı olan gelsin.

Bir lades tutuşsak, nesine tahta, sesine antoloji. Bilirsin yüzün aklımdadır hep, saçta sesini özlerim.

Sarıl gökyeşitözü! Öyle tek sarıl ki işte her güne kırıldığım her ana değsin. Öyle tek sarıl ki tüm kırıklarımı toparlasın. Hatta öyle tek sarıl ki seviyorum diyenler sevgisinden utansın.

Karşıdan karşıya geçer gibi sev beni; önce tarafıma, sonra tarafıma, sonra yine tarafıma bak.

Dünyadaki herkesin parmak izinin farklı olması, kimsenin sana benim gibi dokunamayacağının kanıtıdır.

Gerçek sevi şans oyunları gibi hayali beraberce mutlu ediyor insanı. Fakat tutturabilene sevi olsun.

Nedir senin gerçeğin. Aşk kime yakışır, vuslat kime? Canı seni çekene mi, senin için canından geçene mi?

Sen gidersen sesin gider, kokun gider, yüzün gider. Ay dolanır pusularda, tenim titrer ve gecem biter.

Ey yar! Seninle ölmeye geldim. Ateşsen yanmaya, yağmursan ıslanmaya, soğuksan donmaya geldim. Mevlana

Seni anlatabilsem seni. Yokluğun cehennemin başka adıdır. Üşüyorum kapama gözlerini. Ahmet Arif

Şehrime gel sevgili. Yarın çık gel. Bırak her şeyi tek bekleyenim var dahi gel. Gel ki yerde şehir adımlarınla anlamlansın. Gel ki yerde şehir nefretim olmaktan çıksın. Gel ki nefes alayım. Gel. Nazım Hikmet

Canım benim anlar misin? Canım dediğimde içimden canım çıkıp sana koştuğunu duyarım hep. Ahmet Arif

Doğum Günü Sözleri – En yaratıcı, komik ve eğlenceli İyi ki Doğdun Mesajları! Sevgiliye Doğum Günü Mesajları 2022…

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.