Şenol Güneş’e Öğretmenler Günü kutlaması

Colocephali

Global Mod
Global Mod
Şenol Güneş’e Öğretmenler Günü kutlamasıBeşiktaş’ta Teknik Direktör Şenol Güneş’in Öğretmenler Günü kutlandı. Futbolcuların takdim ettiği çiçeği kabul fail ve kendisi için hazırlanan pastayı kesen Güneş, futbolcularımıza hitaben yaptığı konuşmada, öğretmenlerin ayakçak hayatlarında önemli tek yere sahip olduğunun altını çizerek, “Öğretmenler geleceğin altyapısını oluşturuyorlar. Öğretmenlik yaptığım için sayı mutluyum. Kısa tek devre öğretmenlik yapmış olmama rağmen öğrencilerimin başarılarıyla gurur duyuyorum. Aynı şey antrenörlük için dahi geçerli. İnşallah sizlerle beraberce muvaffakiyetli oluruz. Umarım gelecekte bugünkü durumunuzdan henüz iyi yere geleceksiniz. Kazanmak, kaybetmek futbolda var, ona takılmayın. Oyununuzu geliştirmek henüz önemli. Hep onun peşinden gidin” niteleyerek konuştu.

Futbolcularımız, tek devre öğretmenlik yapmış olan Teknik Direktörümüz Şenol Güneş’in Öğretmenler Günü’nü bitkilerin takdim ederek kutladılar. pic.twitter.com/6bD1PZatNV

— Beşiktaş JK (@Besiktas) November 24, 2022

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.