Sağlık ocağı çalışma saatleri 2022: Aile hekimliği kaçta açılıyor, kaça kadar açık? Sağlık ocakları hafta sonu açık mı?

longbow

Global Mod
Global Mod
Sağlık ocağı çalışma saatleri 2022: Aile hekimliği kaçta açılıyor, kaça kadar açık? Sağlık ocakları hafta sonu açık mı?26.09.2022 07:33 Son Güncelleme: 26.09.2022 07:43


Vatandaşlara hastalık ve tıbbi tanıların konulmasında ilk adres olarak bilindik sağlık ocakları ya bile başka adıyla karı hekimlikleri bireylerin ve karı fertlerinin ikamet yerlerinin yakınlarında yada kolaylıkla ulaşabilecekleri tek yerde bulunuyor. Devlet tarafından mahalle, köy, idari birimlerdeki vatandaşlar için sağlık hizmeti veren sağlık ocaklarının 2022 yılı emek saatlerinin sayı vatandaş, internette araştırıyor.

SAĞLIK OCAĞI ÇALIŞMA SATLERİ 2022

Yurt genelinde sağlık ocakları 08:00’dahi açılıyor, 17:00’dahi ise kapanıyor. Sağlık ocaklarında öğle tatili arası saat 12:00 ile 13:00 arasındadır ve yerde saat aralığında sağlık ocaklarında hizmet verilmez.


Hafta içi: 08:00- 17:00

Öğle arası: 12:00- 13:00

Hafta sonu: Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır.

AİLE HEKİMLİĞİ HAFTA SONU AÇIK MI?

Sağlık ocakları hafta sonu günleri yani Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır.

Not: Çalışma saatleri koronavirüs vaka artışı ve vaka düşüşü ile illere göre değişebilir. Lütfen ilinizdeki İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını takip ediniz.


PTT emek saatleri 2022! PTT hafta içi kaçta açılıyor, kaça kadar açık? PTT zaman kaçta kapanıyor?
Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için forumhizmeti@gmail.com adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.