Recep Uçar: Lehimize düzeltilmeyen VAR kararları, aleyhimize düzeltiliyor

Colocephali

Global Mod
Global Mod
Recep Uçar: Lehimize düzeltilmeyen VAR kararları, aleyhimize düzeltiliyorSpor Toto Süper Lig’in 20. haftasında Ümraniyespor, konuk ettiği Fenerbahçe’ye 2-1 mağlup oldu. Karşılaşmanın akabinde açıklamalarda bağcıklı Ümraniyespor Teknik Direktörü Recep Uçar, “Bizim adımıza ligin ikinci yarısında Fenerbahçe maçı sayı ciddi önem sunma ediyordu. Bizim adımıza travmatik yenilgilerden tek tanesini henüz ekledik. Fenerbahçe’yi, Jorge Jesus ve ekibini, oyuncularını tebrik ediyorum. İlk yarısı bizim tarafımızdan özellikle topun bizde olduğu bölümleri kötü oynadık. Geçişleri kötü kullandığımız, hücum üretemediğimiz tek ilk 45 an oldu. Soyunma odasına beraberlikle girmek önemli ve anlamlıydı. İkinci yarı taktiksel dokunuşlarla beraberce, kanımca ikinci tamamen oyun farklıydı. Daha net pozisyon üreten takım bizdik. Oyunun bizim lehimize dönüştüğü anlarda, özellikle hafta içi çalıştığımız stoperden santrfora atık topta 1-0 geri düştük. Sonrasında 89. dakikada travmatik konusu; onların attığı tek gol, bizim sayı itiraz ettiğimiz, bize göre haklı olduğumuz tarafıma göre haklı olduğumuz pozisyon vardı. Sonrasında yediğimiz gol, 2-1 geriye düştüğümüz ve neticesinde 2. golü bulduğumuz; hakem VAR etkisiyle gerçek karar öncü” ifadelerini kullandı.

“Büyük mücadelemize sürme edeceğiz”

Ümraniyespor’un takım ve tesislerinin geliştiğini nâkil Uçar, “Sadece oyun içinde kalan tek teknik adamım ama tığ yerde ligde kısıtlı imkanlarla oyun gücümüzle var olmaya benzinli, gelişmeye benzinli tek kulübüz. Oyunumuzu ve kadromuzu geliştirmeye çalışıyoruz. Stadyumumuzu geliştiriyoruz. İtirazım hakem arkadaşlarımıza, hakkı en sayı yenen takım Ümraniyespor. Bizim lehimize hata olduğu zaman ne hikmetse düzeltilmeyen VAR kararları, bizim aleyhimize hemen düzeltiliyor. Oyuncularımın hepsini yürekten kutluyorum. İkinci yarıda gösterdikleri dirençten dolay kutluyorum. Cumartesi günü deplasmanda Antalyaspor ile sayı önemli tek maçımız var. Stadımız bile küçük olsa, camiamız bile küçük olsa, Ümraniyespor olarak oyuncularım karışma yetişkin mücadelemize kendi aramızda sürme edeceğiz. Fenerbahçe camiasını kutluyorum” şeklinde konuştu.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.