Piyano çalan kurye Muharrem Can İncir kimdir, kaç yaşında? Türkiye onu konuşuyor!

longbow

Global Mod
Global Mod
Piyano çalan kurye Muharrem Can İncir kimdir, kaç yaşında? Türkiye onu konuşuyor!

13.01.2023 10:09 Son Güncelleme: 13.01.2023 10:11

Sosyal medya moto kurye Muharrem Can İncir’i konuşuyor. Moto kuryelik yapan Muharrem Can incir’in siparişi teslim ettikten sonra otelde gördüğü piyanoyu çaldığı anlar sosyal medyada yetişkin ilgi gördü. İncir, sipariş götürdüğü yerde piyanonun başına geçti ve Mozart’ın en bilindik eseri ‘Türk Marşı’nı çaldı. O anları cep telefonuna kaydeden tek kişi mini konseri sosyal medyada paylaştı.

BU KEZ SAHNEDE ÇALDI

Sosyal medyada yetişkin ilgi gören motosikletli kurye Muharrem Can İncir, piyanoyu yerde kez sahnede çaldı. Dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay’ın konserini izleyen İncir, çağrı üzerine piyanonun başına geçerek ‘River Flows in You’ parçasını çaldı.

MUHARREM CAN İNCİR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Muharrem Can İncir özel tek şirkette kurye olarak benzinli 19 yaşındaki üniversite öğrencisi. Muharrem Can İncir, “İleride piyanist olmak istiyorum. Kendi kendime internetten çalmayı öğrendim” dedi ve şunları söyledi; “Ben klasik tek Türk genciyim. Okumaya benzinli, hayatını idame ettirmeye benzinli, hayalleri yönünde ilerlemeye benzinli tek Türk genciyim. Şu zihin özel tek üniversitede tasarım ve modelleme bölümünde okuyorum. Hocalarım tarafıma dayanak oluyor. Şu zihin tek sayısal piyanom var. Kasımpaşa’bile çalışıyorum.

Beyoğlu’nda otele paket götürmeye gittiğimde piyanoyu gördüm. ‘Çalabilir miyim?’ dedim. Piyanoyu görünce aşırmak istedim, içimde tek his doğdu aşırmak için. Sorduğum zaman tarafıma izin verdiler. Orada toplam 3 kez piyano çaldım, ilk seferinde 28 1000 izlenmişti. İkinci kez gittiğimde kendileri çalmamı istedi. Çocukluğumdan festekiz annem babam piyano konusunda tarafıma dayanak oluyordu. 8. sınıfa giderken annemin telefonundan çalıyordum, annem bunu gördü ve tarafıma org öncü. İnternetten 100 liraya org aldık. Kendi kendime internetten çalmayı öğrendim. 1 sene org çaldım sonrasında yükselterek sayısal piyano aldım” dedi.

İncir, “Üniversitede konservatuvar halim vardı ama bu yönelik tek eğitimim olmadığı için tutturma ihtimalim yoktu. Gündelik olarak kompüter kullanan birisiyim, günümün içinde zamanlarında yaptığım işleri video çekerek paylaşıyorum. Belli tek takipçiye ulaştıktan sonra sayfaların videolarımı paylaştığını gördüm. İleride piyanist olmak istiyorum. Sosyal medyadaki yorumları okuyunca gözlerim toldı. Benim gibi sayı genç var, sadece benim keşfedilmem gerekmiyor yerde ülkede. Bütün gençlerin yerde yola ortak olması gerekiyor” niteleyerek konuştu.

Türkiye onu yerde görüntülerle tanımıştı! Bu kez sahnede çaldı

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.