Paris Aşkı: Lenny Kravitz, Olimpiyat yıldızlarının disiplini konusunda coşkulu

fator

New member
Paris Aşkı
Lenny Kravitz, Olimpiyat yıldızlarının disiplininden heyecan duyuyor

Lenny Kravitz Paris'i ve Olimpiyat disiplinini seviyor. Fotoğraf

© Tom Weller/dpa

ABD'li süperstar Lenny Kravitz yarı zamanlı olarak Paris'te yaşıyor. Spor tutkunu, oradaki Olimpiyat Oyunlarını takip etmekten hoşlanıyor ve katılımcıların yaşam tarzını övüyor.

ABD'li süperstar Lenny Kravitz (60), evlat edindiği Paris'te Olimpiyat Oyunları'nın başlamasını şimdiden dört gözle bekliyor. “Bütün bunları büyüleyici buluyorum. İnsanlar fiziksel olarak çok yetenekli, bu harika. İnsanların çocukluktan itibaren aldıkları disiplin ve eğitim olağanüstü,” dedi Kravitz Alman Basın Ajansı'na. Rock müzisyeni (“Fly Away”, “Stillness Of Heart”) kendisi her gün güç ve dayanıklılık sporları yaptığını ve 60 yaşına geldiğinde sörf yapmayı öğrenmeyi planladığını söylüyor.

Kravitz Paris havasını seviyor

Kravitz, yıllardır Bahamalar'daki evi, Brezilya ormanındaki bir mülk ve Paris'in elçilik bölgesindeki dört katlı bir şehir sarayı arasında gidip geliyor. Moda ikonu, Olimpiyat mekanı hakkında “Benim için, burası en güzel şehir. Estetiğini ve havasını seviyorum. Oraya ilk gittiğimden beri kendimi evimde hissettim. Doğanın dışında yaşadığım tek şehir burası,” dedi.

Oyunlar bu cuma günü Seine Nehri'ndeki açılış töreniyle başlayacak.

dpa

#Konular