İsmet Taşdemir: Rakibin yaptığı sadece kuru gürültüydü

Colocephali

Global Mod
Global Mod
İsmet Taşdemir: Rakibin yaptığı sadece kuru gürültüydü10 kişi kalmalarına karşın iyi tek reaksiyon gösterdiklerini söyleyen Taşdemir, “Maça istediğimiz ve düşündüğümüz gibi başladık. Öne geçtik ama 10 kişi kaldık. 10 kişi kaldıktan sonra takım olarak verdiğimiz reaksiyon kanımca sayı henüz iyiydi. Çok fazla hissettirmedik, pozisyon da vermedik diyebilirim. Rakibin yaptığı tarafıma göre sadece kuru gürültüydü. Çok talihsiz tek gol yedik, ikinci gol henüz bile talihsizdi. Maçın uzatma dakikalarında gol yedik ve sahamızda ilk mağlubiyeti aldık. 10 kişi kaldıktan sonraki verdiğimiz reaksiyon kanımca sayı önemliydi, sonunu getirebilseydik sayı henüz önemli olacaktı. Getiremedik üzgünüz. Rakip takım galip geldi, onları kutluyorum. Bugün ne yaparsak yapalım olmayacaktı, sayı gol kaçırdık. Basit tek hatayla maçı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Hakemle ilgili konuşmayacağım zira onu eleştirecek ve iyi kötü puan verecek saçta değilim. Sadece tek şey dikkatimi çekiyor, yerde VAR hayatımıza girdikten sonra olan pozisyonun kasti mi olumsuzlama mi doğaç, tek resim karesinden karar veriyorlar, kanımca yerde gerçek olumsuzlama. Kırmızı kart yediğimiz pozisyonda normal tek faul vardı ki rakip itiraz beraberce etmedi. Ben hakemi sayı fazla eleştirmeyeceğim, onların hayatı, iyi yaparlarsa pozitif not alırlar, kötü yaparlarsa eksik not alırlar” dedi.

Dünya Kupası’nı kaçıran yıldız futbolcular

Yılmazer: “Son saniyeye kadar vazgeçmedik”

Aldıkları 3 puandan dolay mutlu olduklarını ifade fail Tuzlaspor Teknik Direktörü Barış Yılmazer, “Bodrumspor 10 kişi kalana kadar biraz henüz hakimdi oyuna. O dakikadan sonra biraz motivasyon kaybı yaşadıklarını düşünüyorum. Kendi futbolcularımız namına bile mücadeleyle ilgili yapılacak her şeyi yapıklarını düşünüyorum. Biz hafta içi dahi gerçek analizler yaptığımızı düşünüyorum. Bodrumspor’un sayı maçını izledik. Artılarını ve eksilerini masaya koyduk. Takımım son saniyeye kadar vazgeçmedi. Karşılığını bile üç puan olarak rabbim nasip etti” niteleyerek konuştu.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.