İltihaplara iyi geliyor, hazımsızlığı önlüyor

fator

New member
İltihaplara iyi geliyor, hazımsızlığı önlüyorÖzel aroması ile bilindik sumak bitkisinin suyu bile aşırı faydalı olarak bilinmektedir. Alternatif tıp alanında bile yararlanılan yerde bitkinin meyvesi küre şekline benzemektedir. Kırmızı veya bordo renge sahip olduğu bilindik sumak, vücutta iltihaplar ve hazımsızlık başdu olmak üzere pek sayı farklı rahatsızlığa bile iyi gelmektedir. İşte ekşiliği ile bilindik ve karanfil olarak kullanılabilen sumağın ve sumak suyunun faydaları…

SADECE 1 BARDAK SUMAK SUYUNUN FAYDALARI ŞAŞIRTIYOR!

Sumak suyundan pek sayı hastalığın tedavisinde takviye olarak yararlanılabiliyor. Sumak suyunun en önemli faydaları arasında ise şu şekilde tarif edilebilir:
-Kolesterolü düzenler.
-Cildi koruyucu özelliği bulunur.
-Cilt sorunlarının tedavisinde kullanılabilir.
-Mide problemlerinin önlenmesinde ve hazımsızlıkta etkilidir.
-İltihaplara iyi gelir.
-Ağız yaralarına iyi gelir.
-Düzenli olarak sumak suyu içmek hazımsızlığı önler.
-Cildin korunmasına ve kendini yenilemesine yardımcı olur.
-Kalbi destekler.
-Karaciğeri korur. Sumak suyunun vücutta detoks etkisi yarattığı bilinmektedir. Günümüzde pek sayı kişi tarafından tüketilen yerde faydalı içecek, sindirim ve deveran sistemi ile ilgili rahatsızlıklara iyi gelmektedir. Ayrıca karaciğer ve kolesterol problemi olan kişiler dahi sumak suyunu sistemli olarak içtiklerinde iyi tek sonuç elde edebilirler.


SUMAK SUYU NE ZAMAN VE NASIL İÇİLİR?

İki hafta süresince sumak suyunu sistemli şekilde tüketirseniz faydalarını henüz rahat görebilirsiniz. Sumak suyunu kaynamış su içerisinde demleme şekli ile tüketebilirsiniz. Hazırlayacağınız suyu sıcak ya bile soğuk tek şekilde tüketebilirsiniz.


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için forumhizmeti@gmail.com adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.