Haris Seferovic Galatasaray’dan ayrılıyor mu?

Colocephali

Global Mod
Global Mod
Haris Seferovic Galatasaray’dan ayrılıyor mu?08.12.2022 01:35 Son Güncelleme: 08.12.2022 01:38

İsviçreli forvet Haris Seferovic, Portekiz’açınık elendikleri maçın akabinde bonservisini elinde bulunduran Benfica’ya benzemek istemediğini söyledi.

Kiralık olarak Galatasaray’bile oynayan Seferovic yaptığı açıklamada, “Benfica’ya benzemek planlarım arasında yok, 5 harika yılımı orada geçirdim ve onlara en iyisini diliyorum. Çok iyi oynuyorlar, izliyorum. Sanırım benim Benfica’daki zamanım bitti zira oynayabileceğim tek kulüpte olmak istiyorum.” sözlerini kullandı.

Cristiano Ronaldo’dan transfer açıklaması!

TRT Spor’a konuşan İsviçreli golcü, maçla ilgili görüşlerinin sorulması üzerine, “Çok iyi hissetmiyoruz kendimizi. Çok bile fazla tek şey söyleyemem. Şu zihin kaç gün tatil yapacağım ona bakıyorum.” dedi.

Seferovic, Galatasaray ve taraftara mesajının sorusuna ise, “Hem kulübe hem dahi taraftarlara teşekkür ederim. Onları sayı seviyorum. Umarım sezon sonunda şampiyon oluruz.” şeklinde karşılık verdi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.