Fenerbahçe’de Emre Mor idmana katılmadı

Colocephali

New member
Fenerbahçe’de Emre Mor idmana katılmadı24.09.2022 12:00
Haber Kaynağı: DHA


Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde teknik yönetmen Jorge Jesus yönetiminde basına açık gerçekleştirilen idman, ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. Antrenman, pas çalışmasının akabinde metanet koşuları, taktiksel ve ferdî çalışmalarla sürme etti.


Remko Pasveer’in inanılmaz kariyeri! 39’unda Dünya Kupası’na

Antrenmana milli takımlarda bağcıklı isimler katılmadı. Sarı-lacivertli ekipte Emre Mor tedbir gayeli; Rennes maçındaki tek pozisyonda kale direğine çarparak sakatlanan Luan Peres dahi tedavisi sürme ettiği için antrenmana çıkmadı. Norveç milli takımının kadrosundan kas ağrısı nedeniyle çıkarılan Joshua King’in henüz İstanbul’a gelmediği bildirilirken, geçmiş itibariyle idmanlara çıkmaya başlayan Serdar Aziz ise bugünkü antrenmana bile katıldı.


Fenerbahçe, yarın yapacağı antrenmanla derbi hazırlıklarına sürme edecek.


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için forumhizmeti@gmail.com adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.