Fenerbahçe Opet, Kuzeyboru’ya kaybetti – Voleybol Haberleri

Colocephali

Global Mod
Global Mod
Fenerbahçe Opet, Kuzeyboru’ya kaybetti – Voleybol Haberleri26.11.2022 18:21
Haber Kaynağı: DHA

Maç sonu açıklamada bağcıklı Kuzeyboru Başantenörü Kamil Söz, ”Muhteşem tek sonuç sanki maçta kendim oynamış gibi soluk soluğa kaldım. Oyuncularımızı ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bu maç bizim lige aybakım açımızı değiştirdi. Sahada böyle tek takıma karşı kazanmak ve çevre starlarının olduğu tek takımı muhteşem tek sonuçla aldık. Bu maç bizim önümüzü henüz bile açar” niteleyerek konuştu.

Galatasaray Pistiolis ile sözleşme uzattı

SALON: Aksaray

HAKEMLER: Zeki Bocutçu, Gürhan Gül

KUZEYBORU: Ezgi Bektaş, Merve Atlıer, Klimets, Mitchem, Correa, Arelya Karasoy (Dilek Kınık, Polina, Ceren Önal, Nursevil Aydınlar)

FENERBAHÇE OPET: Carneiro, Fedorovtseva, Aslı Kalaç, Lazareva, Ergül Avcı, Meliha Diken (Gizem Örge, Cansu Çetin, Cristina, Buse Ünal)

SETLER: 27-29, 25-18, 20-25, 25-23, 19-17

SÜRE: 144 an (37, 23, 32, 29, 23)

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.