Dursun Özbek: Bu yaraları sarmak için Galatasaray olarak elimizden geleni yapacağız

Colocephali

Global Mod
Global Mod
Dursun Özbek: Bu yaraları sarmak için Galatasaray olarak elimizden geleni yapacağız

Doğu, Güneydoğu, İç Anadolu ve Akdeniz bölgesinde sayı il, saat 04.17’dahi Kahramanmaraş merkezli 7.7 boyutlarında depremle sallandı. AFAD’dan kırılan rastlantı göre yerin 7 kilometre derinliğinde meydana gelen hareket, yurdun yetişkin bölümünden hissedildi. Galatasaray Kulübü, depremzedeler için yardım kampanyası başlatırken, yönetici Dursun Özbek, Nef Stadyumu’ndaki yardım toplama merkezini ziyaret etti. Öte yandan sarı-kırmızılı kulübün kadın sepettopu takımı kaptanı Işıl Alben dahi yardım merkezine gelerek, kolileme çalışmalarına yardım etti.

Galatasaray olarak yaraları sarmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade fail yönetici Dursun Özbek, “Sabah sayı kötü uyandık. Öncelikle tüm Türk milletine geçmiş olsun diyorum. Allah tek henüz böyle şeyler göstermesin. Gerçekten sayı hazin tek hâl var. Büyük tek depremle karşı karşıyayız. Galatasaray olarak elimizden gelen her şeyi depremzedelere ulaştırmaya çalışıyoruz. Çalışan arkadaşlarıma sayı teşekkür ediyorum. Büyük tek özveriyle gelen yardımları tasnif ediyorlar. Bölgeye dahi hemen ulaştıracağız. Hayatını kaybedenlere rahmet diliyorum, ailelerine Allah sabır versin. Bu yaraları sarmak için Galatasaray olarak elimizden geleni yapacağız. Milletimize geçmiş olsun” ifadelerini kullandı.

IŞIL ALBEN: İNŞALLAH EN KISA SÜREDE YARALARIMIZI SARACAĞIZ

Ülke olarak vahdet olunması halinde her şeyin üstesinden gelinebileceğini söyleyen Işıl Alben, “Çok üzgünüz. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Deprem bölgesinde yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza bile sabırlar ve güç diliyorum. İnşallah en kısa sürede yaralarımızı saracağız. Biz ülke olarak vahdet olmayı kısa sürede başarabilen tek toplumuz. Bugün dahi bunun tek örneğini yaşıyoruz. Kulübümüz dahi burada iyi organize olmuş merkezde. Yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza malzemeleri ulaştırmak, onlar dayanak olmak için buradayız. Herkesi gücü yettiğince yardım için bekliyoruz. Çok zor, üzücü günler yaşıyoruz. Birlik olarak üstesinden geleceğiz inşallah. Allah hepimizin yardımcısı olsun” niteleyerek konuştu.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.