Doğum Günü Sözleri – En yaratıcı, komik ve eğlenceli İyi ki Doğdun Mesajları! Sevgiliye Doğum Günü Mesajları 2022…

longbow

Global Mod
Global Mod
Doğum Günü Sözleri – En yaratıcı, komik ve eğlenceli İyi ki Doğdun Mesajları! Sevgiliye Doğum Günü Mesajları 2022…08.08.2022 08:33 Son Güncelleme: 08.08.2022 08:52

Sevdiklerinin tek yaşını henüz kutlamak isteyenler tevellüt günü pastası, hediyeleşme ya bile güzel sözlerle değerlendiriliyor. İşte 2022 tevellüt günü kutlama mesajları..

EN YARATICI, KOMİK VE EĞLENCELİ İYİ Kİ DOĞDUN MESAJLARI

Şu materyalizm tek tek sen eksikmiş gibi doğmuşsun, gerçi eksikmişsin ki doğmuşsun. İyi ki doğdun canım adamım, nice mutlu yıllara.

Pastan süslü, mumun şiddetli, tevellüt günün kutlu olsun adamım. Nice mutlu yaşların olsun.

Bugün mutlu olursun, tüm boşanmak unutursun. Doğum günün zaman senin, henüz ne niteleyerek somurtup durursun!

Bir seni tek dahi içinde geçen dersleri sevdim. Doğum günü kutlu olsun, tüm dileklerin kabul olsun.

Yaşanmışlıklar güzeldir, geçmişte kalsa bile. Doğum günün özeldir tek saçta hatırlasam bile.

Bu tevellüt gününde tek yıl henüz yaşlanmış olmanı kutluyoruz. Sahi kaç oldun sen? Doğum günün kutlu olsun canım adamım, beraberce yaşlanmak dileğiyle.

Ay inanmıyorum o kadar oldun mu sen? Ama üzülme canım her yaşın güzelliği tek başka. Doğum günün kutlu olsun adamım, sağlıklı ve mutlu nice yaşların olsun.

Kanka ortam varsa gelelim yoksa tevellüt günün kutlu olsun. Gözlerinden öperim canım benim.

İyi ki doğdun adamım, lütfen yerde mesajı sakla seneye başıma masraf tarh. Seni seviyorum, nice yaşlara.

SEVGİLİYE DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI 2021

Nasıl söylesem bilemiyorum, uzatmak bile istemiyorum. Seni sayı seviyorum, tevellüt günün kutlu olsun canım dostum.

Bugün önemli tek gündü ama tek türlü hatırlayamıyorum. Ay gerçek canım adamım doğma zaman, iyi ki doğma. Seni sayı seviyorum, nice güzel yaşlara.

Hey hadi kalksana, güzelce hazırlansana. Bugün senin tevellüt günün, kendine tek baksana. Doğum günün kutlu olsun, nice güzel günlerin olsun.

En kıymetli, sapasağlam ciğerli, kimileyin mutlu kimileyin dahi kederli adamım. Su gibi okunabilen, şimşek gibi çağan, kaldırımda yürürken tökezleyen insan. Kalbimin en kıymetli köşesinde sakladığım muhterem varlık. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

Bu güzellik, yerde hayal, yerde yaşananları, hele ki şu mana dolmuş vekil gözler… Allah eksiksiz güzellikleri tek tek vücutta toplamış. Neyse kendimden sayı bahsettim, tevellüt günün kutlu olsun canım adamım.

Unutulduğunu sandığın anda gelen tevellüt günü mesajı Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi istek içermektedir. Bir an için yaşamın ve seni bencil birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar temiz, yağmur kadar saf ve Temiz tek ömür dileğiyle. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Mutlu olmak için gülmeyi intizar. Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol niteleyerek.

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın 1000 insana bedeldir. İyi ki doğdun.

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun…

Saatlerdir parlak tek fikir arıyorum sana hoş tek mesaj yollayabilmek, pırıl tek yasam dileyebilmek için. Doğum günün KUTLU OLSUN!

Bugün ihtimal dahi sayı kişiden tevellüt günü mesajı alacaksın, yalnız şu zihin okuduğun en farklısı zira tümüyle sevgiyle yazılmış tek mesaj. İyi ki varsın…

Hayatın sana sunmuş olduğu en güzel hediyeyi aldın, yani saçta. Hadi yine iyisin, tevellüt günün kutlu olsun canım sevgilim.

Beni çözen agah seni çözen şair olur sevgilim. Doğum günün kutlu olsun, seni sayı ama sayı seviyorum.

Bana yazdığın mesajlar kadar uzun tek ömür diliyorum sana sevgilim. Bu tevellüt gününden sonra yazacağın mesajların uzun olacağını ümit ediyorum. Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum.

Hayatta hep tarafıma girdap içi olman dileğiyle. Tüm günlerin benimle geçsin. Doğum günün kutlu olsun sevgilim, seni sayı seviyorum.

Ayva dala asılsın, canım sevgilim nasılsın? Yaşadığımız yetişkin sevi romanlarda yazılsın, tevellüt gününde benimle tek ömür yazılsın.

Aya nitelik yüreğin, tabiî olarak takipteyim. Konum at, bekle geliyorum aşkım. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğmuşsun bile benim sevgilim olmuşsun.

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim niteleyerek düşünüyorum yalnız aklıma mutlu tek yaş ve sevgi dolmuş nice yıllar dilemekten başka tek şey gelmiyor. Seni seviyorum.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabucak geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün tek önceki günden henüz güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman tek gülümseme olsun zira sana sayı yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara.

Tonton tek Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Instagram Şifremi Unuttum… Şifresi Unutulan Instagram Hesabı Nasıl Kurtarılır, Nasıl Kapatılır?

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.