CUMA MESAJLARI | En güzel, resimli Cuma sözleri, 23 Eylül 2022 Cuma mesajı örnekleri

longbow

Global Mod
Global Mod
CUMA MESAJLARI | En güzel, resimli Cuma sözleri, 23 Eylül 2022 Cuma mesajı örnekleri22.09.2022 16:51 Son Güncelleme: 22.09.2022 16:53


İslam alemi için mübarek günler arasında kabul edilen altınç günü binlerce kişi ibadet görevini yerine getirmek üzere camilere yıldırma edecek. Aynı gün sayı farklı platformda altınç sözleri paylaşımı yapılacak. İşte yerde hafta Cuma namazı öncesinde ve sonrasında paylaşılabilecek en güzel Cuma mesajı örnekleri…

CUMA MESAJLARI 2022: ANLAMLI EN GÜZEL CUMA SÖZLERİ YENİ

Allah’ım; Yolda olana “Selâmet” Hasta olana “Afiyet” Darda olana “Metanet” Nasip Eyle.. Hayırlı cumalar.

Allah’a çağrı fail, Salih yapılmış işleyen ve saçta gerçekten Müslümanlardanım tekbencilik kimseden henüz güzel sözlü kim olabilir? (Fussilet Suresi 33. Ayet)

Yerin, göğün, mülkün ve her türlü iyiliğin sahibi, Yüce Mevlam’ın ümidinizi kaybettiğinizde sizin için yazdığı kaderin, hayallerinizden henüz güzel olduğunu hatırlatacağı, gönlünüzce tek gün olsun inşallah. Hayırlı cumalar.
İslam gibi tek dinimiz, Hz. Muhammed (s.a.v) gibi tek peygamberimiz ve mübarek tek Cuma günümüz var. Allah(”’formaları”’.”’formaları”’) dostu, cennetlik kullardan olup dinimize şükredip iman edenlerden yap bizleri Yarabbi. Herkese Hayırlı Cumalar olsun.

“Allah’ım! Senden Seni sevmeyi, Seni sevenleri sevmeyi ve Senin sevgine ulaştıran kılgısal yapmayı isterim…” (Tirmizî, “De’avât”, 73)

Allah’ım! Seni zikretmek, nimetlerine şükretmek ve sana en güzel arifane ibadet etmek konusunda tarafıma yardım eyle. (İbn Huzeyme, Dua, 751)Bugün Cuma… Rabbim!.. Dualarınızı hayırlı kılarak kabul eylesin. Cumanız şarap ve gönlünüzce olsun inşallah.

“De ki; Eğer duanız olmasa Rabbimin katında ne ehemmiyetiniz var.” (Furkan, 77)

RESİMLİ CUMA MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Sevaplar içinde Cuma günü ve gecesinde yapılandan henüz kıymetlisi, günahlar içinde dahi, Cuma günü ve gecesinde işlenilenden henüz kötüsü yoktur. Cuma günü, kuşlar, vahşi hayvanlar birbirine, “Selam size, zaman Cumadır” derler.

Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından tek kadre bile olsa, nasiplenmeyi hak fail kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.
Cuma hutbesi 18 Şubat 2022 Diyanet… Bu hafta Cuma hutbesinin konusu Kur’zihin


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için forumhizmeti@gmail.com adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.