Beşiktaş Basketbol Takımı’na isim sponsoru

Colocephali

Global Mod
Global Mod
Beşiktaş Basketbol Takımı’na isim sponsoru10.08.2022 15:13
Haber Kaynağı: İHA

Beşiktaş Kulübü sepettopu takımı için sponsorluk anlaşmasına imza attı. Takım ismi, forma göğüs reklamı ve BJK Akatlar Spor Salonu’nun ismini kapsayan sponsorluk anlaşmasının tanıtım toplantısı Vodafone Park’ta gerçekleşti. Toplantıya Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, iLab Kurucusu ve Yönetici Ortağı Mustafa Say, Emlakjet CEO’su Tolga İdikat, Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyeleri ve sepettopu takımı sporcuları Okben Ulubay, Yiğit Onan ile Muratcan Yıldızlı katıldı. Toplantıda konuşan Başkan Ahmet Nur Çebi, sporun içildikten profesyonelleştiğini ifade ederek, “Ekonomik olarak rakamların büyüdüğü, markaların muvaffakiyetli olmak için henüz fazla harcama yaptığı yerde süreçte gerek futbol, gerek sepettopu ve gerek özenci şubelere sponsor desteğinin ne kadar önemli olduğunu sayı iyi biliyoruz. Basketbol takımımızın yerde sene henüz rahat tek sezon geçirip henüz bile muvaffakiyetli olacağını düşünüyorum. Allah fazlalık versin, Allah size dahi henüz sayı versin. Siz dahi henüz sayı kazanın ki, seneye iki katını isteyelim. Yıl içinde dahi kapıyı çalarsak reddedilmeyeceğimizi dahi biliyoruz. Her iki tarafa bile hayırlı olsun diyorum. Geçen sene Bandırma’dan aldığımız genç çocuklarımız vardı. Onlarla inanılmaz muvaffakiyetli tek sezon geçirdik. Ahmet Kandemir hocamız bile altyapıya sayı önem veriyor. Geçen sene Bandırma’dan aldığımız genç oyunculardan Alperen çocuğumuz sayı muvaffakiyetli oldu ve NBA’dahi sayı güzel temsil ediyor. Şehmus kardeşimiz dahi Beşiktaş formasıyla oynayarak kulübüne ekonomik katkı verdi. Şu anda bile 14-16 yaş arasında Bandırma’dan gelen genç çocuklarımız, tesislerimizde kalıp sporlarını yapıyorlar. Her birinin birer Alperen, birer Şehmus olduğunu görmekten mutluyum” niteleyerek konuştu.

Beşiktaş’ta Welinton’un yerine sürpriz stoper

“Hocamızın arkasındayım”

Futbol takımı Teknik Direktörü Valerien Ismael hakkında bile konuşan Ahmet Nur Çebi, hocaya güvendiğini ifade ederek “İnşallah hoca bize kupayı kazandıracak. Biz hocamıza güveniyoruz. Bir ülkeye, tek takıma geliyorsunuz, oyuncularınız var ve onların tek oyun sistemi olabilir. Tüm bunları yürüttüğümüz tek süreç içindeyiz. Hocamıza güveniyoruz. Oluşturulmaya mobilya algıya üzülüyorum. Bunu neden yaptıklarını bilmiyorum. Hocamızın Allah yolunu açık etsin, saçta sonuna kadar yanındayım ve güveniyorum” dedi. Basketbol takımına yıldız transferi konusunda sorulan soruyu bile yanıtlayan Çebi, “Spor severlerin kafasında her zaman heyecanlı transferler vardır. Bunu yaşamak isterler. Öz kaynağa önem veren, kulübün içindeki sıkıntılardan çıkabilmesi için 2 senedir farklı tek strateji izliyoruz. Şu anda tercihim Akatlar’bile misafir ettiğimiz çocuklardan 4 tane, 5 tane yıldız anlamak. Bunun için ekstra para veren birisi olursa bile, getir yıldız oyuncuyu oynatalım deriz. Beşiktaş’ın geleceği 1 yıllık yıldızlarda olumsuzlama, kendi içinden çıkardığı yıldızlarda olacaktır. Bütün branşlarda bunu yapmaya kararlıyız ve Büyük Beşiktaş’ın geleceğini hazırlayacağız” açıklamasında bulundu. iLab Kurucusu ve Yönetici Ortağı Mustafa Say ise kendileri namına önemli tek gün olduğunu açıklayarak “Bu anlaşmadan dolay sayı mutluyuz. Beşiktaş sayı yetişkin tek topluluk. Böyle tek camiayla yerde anlaşmayı yapmak bizim için gurur kaynağı olacak. Bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyoruz. Bu birlikteliğin her iki markaya bile üstün katmasını temenni ediyorum. Bu sezonun galibiyetlerle dolmuş tek sezon olmasını diliyorum” dedi. Toplantı toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.