44 Nerenin Telefon Kodu? +44 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ait?

longbow

Global Mod
Global Mod
44 Nerenin Telefon Kodu? +44 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ait? 44 Nerenin Telefon Kodu?

Dünyanın sayı farklı yerinden ortak şekilde 44 saha kodu kullanarak İngiltere’ye ulaşım sağlanır. Yani sabit 44 saha kodu İngiltere’nin telefon kodudur. İngiltere’deki herhangi tek kurum ya bile kuruluş ve ferdî olarak kişiye ulaşmak için, öncelikle 44 numarasının girilmesi gerekmektedir. Daha sonra İngiltere’nin ilgili şehri ve Bölgesi’ne ilgili olan başka numaralar yazılır.

Yurt dışına açık olan telefonlar üzerinden sonunda 44 numarası ile beraberce, İngiltere’ye taharri yapılabilir. Özellikle ticari ve seyahat başdu olmak üzere pek sayı gayeli altında en sayı kullanılan sabit telefon kodlarından biridir. Çünkü her açıdan İngiltere çevre boyutlarında en sayı ilgi gören ve sabit numaralar üzerinden aranan ülkeler arasında gelir.

+44 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ait?

En sayı merak edilen saha kodları içerisinde 44 numara gelmektedir. Genelde yerde numara telefonda görüldüğü zaman özellik +44 şeklinde tek görünüm ortaya menfaat. Aynı zamanda kişi yerde numaraya girdiği zamanda yine tıpkısı görünüm öne menfaat. Bu bağlamda 44 saha kodu İngiltere’ye ilgili tek koddur. Telefon kodu olarak bile ifade edilecek olan yerde numara, İngiltere’nin eksiksiz farklı şekillerine ortak arifane ulaşım imkanı verir. Amaca uygun olarak 44 numarası başdu olmak üzere başka numaraları girilerek İngiltere’ye ulaşım gerçekleşir.
Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için forumhizmeti@gmail.com adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.