2. Lig: Schalke yönetim kurulu: Kreutzer, Hertha’nın geçici antrenörüne de karşı

fator

New member
2. lig
Schalke yönetim kurulu: Kreutzer, Hertha’nın geçici antrenörüne de karşı

FC Schalke 04’ün geçici antrenörü: Matthias Kreutzer. Fotoğraf

© David Inderlied/dpa

Peter Knäbel, Schalke’nin Paderborn’daki yenilgisinin ardından teknik direktör arayışlarını anlatıyor. Bir sonraki maç için yeni bir teknik direktör beklemiyor.

Schalke’nin spor direktörü Peter Knäbel’e göre geçici antrenör Matthias Kreutzer, önümüzdeki hafta sonu Hertha BSC karşısında Bundesliga’da küme düşen takımın başına da geçecek.

56 yaşındaki oyuncu, “Hızlı hareket edebilirsek bu iyi. Ancak şu anda acele etmiyoruz” dedi. “Son iki üç gündür çok iyi başlayan arayışlarımızı sürdürüyoruz. Bana göre Matthias Kreutzer ve Buyo’nun (Mike Büskens, not) Hertha BSC’ye karşı da mücadele edeceği açık. Bence oyuncuların da Matthias ve Buyo ile telafi edecekleri bir şeyler var.”

SC Paderborn’daki 1:3 mağlubiyetin ardından Knäbel şunları da söyledi: “Bu, takımın yeni teknik direktör için yaptığı bir başvuru değildi.” Ancak şunu da ekledi: “Konuştuğumuz adaylardan birinin şunu söylemesinden korkmuyorum: ‘Uiuiui, ne kadar berbat bir performans, ne kadar rezalet, oraya hiç gitmek istemiyorum.” antrenörün Sky kanalındaki profili: “Bu tür durumlarla baş edebilecek bir antrenöre sahip olmak önemli. Takımı istikrara kavuşturabilen, tabii ki oyunculara gereken özgüveni de verebilen.”

dpa

#Konular