Şenol Güneş’in İstanbul’a gelme nedeni belli oldu

Colocephali

New member
Şenol Güneş’in İstanbul’a gelme nedeni belli olduBeşiktaş’ın son iki maçta 5 puan kaybı yaşamasının akabinde özellikle sosyal medyada sürekli trend topic olan Şenol Güneş, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mustafa Gültepe’yi ziyaret etti. Güneş, kendisi gibi Trabzonlu olan ve geçen Haziran ayında TİM Başkanı seçilen Gültepe’ye tebrik ziyaretinde bulundu.


Milli Takım EURO 2024’açınık nasıl gider? Uluslar Ligi kontenjanı

Atatürk’ün talimatıyla kuruldu


Halihazırda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı olan Mehmet Büyükekşi dahi tek devre TİM Başkanlığı görevinde bulunmuştu. Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatıyla 1937 yılında kurulan TİM, 27 sektör, 61 İhracatçı Birliği ile 100 kapı sayı ihracatçıyı temsil fail korkunç tek vahdet.

Milli takımdan sonra takım almadı

Güneş’in Gültepe’yi ziyaretine üzerine herhangi tek gazete bilgilendirilmesi yapılmadı. Son günlerde adı yeniden Beşiktaş ile angın Güneş, 2021’dahi A Milli Takım ‘ı bıraktığından festekiz takım çalıştırmıyor. Güneş, Beşiktaş ile 2015/16 ve 2016/17 sezonunda Süper Lig şampiyonluğu yaşarken, 2002’dahi Dünya üçüncüsü yaptığı A Milli Takım’ı, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’na taşıdı. Ancak turnuvadan puansız dönünce eleştiriler fazla ve görevinden tek süre sonra ayrılmıştı.

(Ajansspor)


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için forumhizmeti@gmail.com adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.