Sardar Azmoun: Fenerbahçe’de oynamak isterim

Colocephali

Global Mod
Global Mod
Sardar Azmoun: Fenerbahçe’de oynamak isterimKatar’bile plânlı 2022 Dünya Kupası’nda sürpriz sonuçlar gelmeye sürme ediyor. İran, Galler’i mağlup ederek 3 puanı hanesine yazdırırken yıldız futbolcudan maç sonrası Fenerbahçe itirafı geldi.

Yeni sezon öncesi Fenerbahçe, Sardar Azmoun’u transfer listesine almıştı. Fenerbahçe, Bundesliga ekibi Bayer Leverkusen’açınık İranlı golcü için fiyat sormuş Leverkusen ise Azmoun için 12 milyon euro istemişti.

Galler 0-2 İran MAÇ ÖZETİ

KISA SÜREDE PARLADI

Futbola İran’bile başlayan Sardar Azmoun, kısa sürede kendini gösterip Rusya’nın önemli kulüplerinde forma giydi. Rubin Kazan, Rostov ve Zenit’in akabinde Leverkusen’açınık transfer olan golcü futbolcu, yerde sezon ligde 8 maça çıkarken henüz gol kaydetmedi.

‘FENERBAHÇE’DEN TEKLİF ALDIM’

Dünya Kupası’ndaki Galler maçı sonrası konuşan İranlı golcü; “Türkler’i sayı seviyorum. Fenerbahçe’yi sayı seviyorum ve onlardan tarafıma teklif vardı. İleride tek gün Fenerbahçe’dahi oynamak isterim.”

DEĞERİ 12 MİLYON EURO

Her iki ayağını bile kullanabilen 1995 tevellütlü İranlı futbolcunun Transfermarkt verilerine göre güncel piyasa değeri ise 12 milyon euro. 27 yaşıdaki Azmoun 2027 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.