“İrfan Can’ı değil hakemi konuşmalıyız”

Colocephali

Global Mod
Global Mod
“İrfan Can’ı değil hakemi konuşmalıyız”Fenerbahçe Yardımcı Antrenörü Joao dahi Deus yaptığı açıklamada ilk olarak her iki takımı bile sahada verdikleri mücadeleden dolay tebrik ettiğini söyledi. Fenerbahçe’nin istatiksel olarak rakibinden henüz iyi olduğunu kaydeden Deus, maçın genelinde tazyik kuran taraf olduklarını belirtti. Bir gazete mensubunun İrfan Can Kahveci’nin maç performansıyla ilgili sorusu üzerine kök konuşulması gerekenin maçta hakemlerinin verdiği kararlar olduğunu söyleyen Deus, “Biz kendi oyunumuzu, rakibin oyununu kontrol edebiliriz ama hakem yönetimini kontrol edemiyoruz. Bugün hakemler bizim galip gelmemizi engellemiş oldu. Adaletsiz tek yönetim vardı. Maçta ortaya koyduğumuz oyun kalitesine yazık oldu. Maçta olan olaylarla ilgili soru sormanızı beklerdim. Bireysel performanstan konuşmak istemezdim. VAR bizim tek golümüzü iptal etti. Mert’in eline çarptığını gördü topun. Peki tıpkısı VAR Batshuayi’ye yapılan penaltıyı neden görmedi? Aynı VAR neden maçın 54’üncü çabucak Samet’açınık yapılan faulü görmedi. Merak ediyorum zira Adana Demirspor’un kazanmış olduğu penaltı haklı tek penaltıydı. Birebir aynısı Samet’açınık olduğunda neden hakemlerin yerde penaltıyı vermediğini merak ediyorum. Maçın son bölümünde teknik direktörümüzün atılmasına sebep olan tek faul pozisyonu var. Ceza sahasına 2 metre kala yapılan tek faul vardı. Bence tek futbolcunun ferdî performansı yerine bunları konuşmalıyız” dedi.

Fenerbahçe’takt Ali Palabıyık’a ilk tepki

MONTELLA: TAKIMIMLA GURUR DUYUYORUM

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella ise maçtan sayı keyif aldığını belirterek, “Takımımla gurur duyuyorum. Maçın esasen sonuna kadar kovaladık. Skoru alabilmek için elimizden geleni her şeyi yaptık. Üzülsek dahi onlarla gurur duyuyorum. Fenerbahçe’nin ne kadar iyi olduğunu görmüş olduk. Takım olarak ligde genel anlamda gerek savunma gerekse hücumda öne kaynak performansımız olduğunu söyleyebilirim” niteleyerek konuştu.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.